Prosinec 2016

Šťastný Nový rok! ... a jak to bude dál?

30. prosince 2016 v 18:10 | blazulka
Ano, vím, že Nový rok je až zítra, ale určitě nebudu mít čas sem něco přidat, proto to přídávám teď. :) Věřili byste, tomu že rok 2016 bude končit a bude tu další rok? Nemůžu tomu pořád uvěřit, utíká to jako voda a já jsem furt zaseklá v roce 2005. :D

Jaké jste měli Vánoce? V minulém článku jsem se vás ptala, jaký dárek jste darovali a teď se vás ptám, z jakého dárku, který jste dostali vy, máte největší radost? Já mám největší radost z mikiny s Mickey Mousem, a z knížek, které jsem dostala od sestry. Mezi nimi byla i kniha "Život po tobě" od Jojo Moyes (pokračování Me Before You). Jsem teprve na 121 stránce, knížka je zatím povedená, čekám jak se to ještě rozvine. Nechci vám tady spoilerovat o co tam jde, potom vám napíšu, kdyžtak můj názor, kdyby jste měli zájem. :)

Chtěla bych vám říct, jak to bude v příštím roce s blogem. Vím, že to tady teď hodně zanedbávám, není to jenom tím, že nejsou novinky, ale taky tím, že od začátku měsíce prožívám něco, co jsem si myslela, že nikdy nezažiju. Jsem šťastná, a proto nechci sedět jen u počítače, ale užívat si každé chvilky. Samozřejmě s blogem nekončím, když jsem ho zakládala, myslela jsem si že tu budu tak 2 měsíce, ale kdepák. Už to bude skoro rok. Za ten rok jsem přidala 300 článků (tohle je ten historky 300stý, pěkně mi to vyšlo, že? :D) Po Novým roce nastupuju do práce, ale určitě si najdu chvilku na to popřídávat novinky. Nechci to tu opustit, mám to tu ráda :) Takže toho, že bych skončila se bát nemusíte.

A nakonec všeho mého povídání, bych vám chtěla hlavně popřát všechno nejlepší do Nového roku! Doufám, že si večer pořádně užijete, teď myslím, aby jste se opili do němoty, ale užijte si to s lidmi, které máte rádi.


Veselé Vánoce!

23. prosince 2016 v 21:18 | blazulka
Zdravím, všechny návštěvníky blogu!
Vím, že Štědrý den je až zítry, ale tímto článkem, bych Vám chtěla popřát Šťastné a veselé Vánoce! Doufám, že je trávíte všichni v rodinném kruhu a s lidmi, které máte doopravdy rádi! Chci aby jste si tyto svátky užili, a proto neseďte před počítačem, ale věnujte se vaší rodině! :)
Snad jste nenakupovali dárky na poslední chvíli, jako já, ale měli jste to všechno nakoupené předem! Z jakého dárku, co jste koupili máte největší radost a komu bude věnován? :)

Nevím, jestli se do konce roku na blogu ještě uvidíte, každopádně mě tu pár dní nečekejte, budu si užívat vánoční Prahy a potom uvidím co bude dál.
To je asi tak všechno, prostě jsem vám všem chtěla napsat, popřát pěkné svátky a doufám, že pod stromečkem najdete všechny dárky co jste si přáli!!
Mám vás všechny ráda a snad se tu sejdeme i příští rok! :)NEW PHOTO WITH A FAN IN MADRID!

18. prosince 2016 v 13:33 | blazulka |  GALLERY UPDATE
Světe div se, ale dočkali jsme se nové fotografie, sice je už starší a možná už ji někdo viděl, ale já se k ní dostala až teď. Jedna fanynka měla to štěstí a potkala se s Emilii v nákupním centru v Madridu. Fotka je opravdu krásná a Emilia na ní vypadá strašně roztomile. Tak schválně kolik z vás fanynce závidí takovou fotku? Máte fotku s někým slavným, z které máte opravdu radost?


GOLDEN GLOBES 2017!

18. prosince 2016 v 13:22 | blazulka |  NEWS
Náš oblíbený seriál "Game Of Thrones" byl nominovaný na předávání cen Golden Globes 2017 v kategorii "Best Television Series - DRAMA". V kategorii je nominovaný se skvělými seriály, takže konkurence je veliká. Třeba Stranger Things a This Is Us jsou užasné seriály, tak jsem zvědavá, který bude ten vítězný!
Předávání cen se bude konat 8. Ledna v Beverly Hills a celým večerem bude provázet moderátor Jimmy Fallon.


GAME OF THRONES WINS "BEST DRAMA SERIES" AT CRITICS CHOICE AWARDS

13. prosince 2016 v 12:30 | blazulka |  NEWS
Nechci se zase vymlouvat na to, že nejsou novinky a já nemám co přidávat, ale ono to tak vážně je. Takže bych se ani nedivila, kdyby jste sem postupně přestávali všichni chodit, ale věřte mi, že ikdyž teď nemám moc času, tak bych přidávat chtěla. Snad se to časem zase zlepší.

-------

EW - Show, která zabije všechny, které milujete ale sama nikdy nezemře.

Seriál "Game Of Thrones" vyhrál cenu v kategorii "Best Drama Series" ve 22. ročníku předávání cen Critics' Choice Awards, která se konala minulou neděli v Los Angeles. Je to druhé vítězství - celkově šestá nominace pro stanici HBO.

Ačkoliv se nikdo z producentů ani z herců nemohl zůčastnit, jelikož natáčí další řadu po Evropě - cena bude mít dočasný domov u Kristian Nairn, herec, který si zahrál postavu Hodora, byl také DJ na samostatném předávání, takže cenu převzal dočasně on.
INSTAGRAM PHOTOS

5. prosince 2016 v 13:48 | blazulka |  GALLERY UPDATE
Tak jediné novniky, které se nám dostávají jsou pouze fotky z Instagramu. Díky bohu, za to, že tuhle sociální síť Emilia používá! Na Instagramu už překročila hranici 8 milionů sledujícich, co je naprosto neuvěřitelný a moc jí gratuluju!!
Za poslední dobu přidala tři krásné fotky, na jedné nám potvrdila, že opravdu bude tváří nového filmu Star Wars, na druhé blahopřeje k narozeninám svého bratra a na poslední je se svojí kolegyní Lena Headey.

1~20.png 2~20.png 3~8.png
GALLERY UPDATE II Others > Instagram photos (x3)


CANDIDS 2015; Druhá část

5. prosince 2016 v 13:42 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Po delší době vás opět zdravím a opět se omlouvám za neaktivitu, ale když ono furt není co přidávat za novinky a protože nejsou, tak je mým úkolem přidávat starší fotky, které ještě nemám doplňené. Tentokrát tu pro vás mám druhou část fotek od paparazzi z roku 2015. Jsou tu pouze tři alba, protože zbytek už jsem přidala kdysi v srpnu (?). No, doufám, že vás takovýhle zpátky do minulosti potěší, protože v budoucnu nás asi nic novýho nečeká.

1~292.jpg 2~259.jpg 10~121.jpg 9~119.jpg 12~105.jpg
GALLERY UPDATE II Candids > 2015 > LAX Airport in Los Angeles (30/6/2015) (x13)

4~203.jpg 5~181.jpg 6~166.jpg 8~142.jpg 7~154.jpg
GALLERY UPDATE II Candids > 2015 > Arriving the GQ Men Of The Year (8/9/2015) (x8)

1~294.jpg 4~204.jpg 3~229.jpg 2~261.jpg 5~182.jpg
GALLERY UPDATE II Candids > 2015 > Out in Paris (2/10/2015) (x5)