Leden 2017

"THE BEAUTY INSIDE" NEW PROJECT!

31. ledna 2017 v 14:19 | blazulka |  NEWS

FOX 2000 a Temple Hill zveřejnili žhavou novinku od scénaristů známho filmu "Hvězdy nám nepřáli" Scott Neustadter & Michael H. Weber, podle informace by v novém filmu měla hrát hvězda seriálu "Game Of Thrones" - Emilia Clarke.

Zpráva byla oznámena před několika dny a hned zbudila zájem několika filmových studií i producentů. Jedná se o adaptaci korejského filmu z roku 2015 - The Beauty Inside. - což byla adaptace webového seriálu roku 2012 od Drake Doremus.

Jedná se o příběh muže, který se každé ráno probudí v jiném těle a o ženě, která ho milovala bez ohledu na to, jak vypadal na venek.

Korejskou verzi režíroval Baik, film byl promítán v kinech s hlavními herci jako Kim Sang-Ho, Kim Min-Jae, Jo Dal-Hawn a další. Pro verzi FOX 2000 by měla Emilia Clarke hrát ženu, která se zamiluje do muže s poruchou těla. Hlavní postavu muže bude hrát několik herců.

- Myslím si, že je to užasná novinka a skvělá příležitost pro Emiliu si zahrát v novém filmu. Doufám, že se brzy dočkáme nových informacích!

Past Layout • 8

31. ledna 2017 v 14:09 | blazulka |  Past Layouts

Je to k neuvěření, ale ano. Po několika dlouhých měsích jsem se konečně dokopala k tomu otevřit Photoshop a něco vytvořit. Udělala jsem nejvíc jednoduchý design vůbec, ale kupodivu se mi i líbí. Potřebovalo to už změnu, ten předchozí už tu byl strašně dlouho a už se mi nelíbil. Doufám, že se vám tenhle aspoň trochu líbí, určitě mi dejte vědět. Taky bych se chtěla omluvit, že moc neobíhám spřátelené stránky, ale není moc času. :/ Budu se snažit polepšit.

Taky u vás tak šíleně sněží?

NEW PHOTO WITH FAN IN BELFAST!

31. ledna 2017 v 13:17 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Nemyslete si, že na vás kašlu, to vůbec. Každý den kontroluju jestli se objevili nějáké novinky, ale bohužel zatím marně. Po novinkách a po Emilii žádná stopa. Doufám, že se to trochu rozjede, protože nechci aby to tu stálo! Už aby dokončili natáčení Game Of Thrones. Taky jsem ale četla, že Emilia by se tenhle rok neměla zůčastnit žádné akce, kde se předávají ceny. Doufám, že je to pouhý drb, protože co bych potom dělala. Ale je pravda, že se letos konali už akce, kam Emilia chodila každoročně a letos nebyla. Tak doufejme, že se stane zázrak a objeví se brzy ve společnosti. Mezitím tu mám tuhle krásnou fotku s fanynkou, která Emilii potkala v Belfast.

C2-2exlUoAAZ8wh_large.jpg
GALLERY UPDATE > Others > With Fans (x1)

PEOPLE CHOICE AWARDS 2017

19. ledna 2017 v 14:31 | blazulka |  NEWS
Včera se konalo každoroční předávání cen People Choice Awards. Téhle akce se bohužel Emilia nezučastnila, což mě mrzí, ale co se dá dělat, určitě má hodně práce s natáčením GOT. No a proč to sem teda vůbec dávám?

Nominovali jsme všichni společně film "Me Before You" do TOP 5 ze kterých byl vybrán výherce.
Film byl nominovám společně s "Deepwater Horizon", "Miracles From Heaven", Miss Peregrine's Home For Peculiar Children & Sully. Přes všechny tyto nominované filmy, vyhrál zrovna ten náš "Me Before You", kterému jsme všichni drželi palce. Mrzí mě, že se Emilia předávání cen nezučastnila, mohly jsme mít konečně nové fotky. Mimo jiné byl nominovaná i seriál "Game of Thrones", ten ale svojí nominaci ve výhru neproměnil.

"VOICE FROM THE STONE" - NEW STILLS

15. ledna 2017 v 16:28 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Mám pro vás užasnou zprávu ohledně nového filmu Emilie, kde hraje sestru Verenu. Jedná se o film "Voice From The Stone" - film se sice dostane do jen vybraných kin ale na DVD bude dispozici 28. dubna 2017! Takže snad se my dočkáme aspoň dobré verze ke stážení nebo online. Nyní mám pro vás pár nových fotografií z filmu a i přímo z natáčení.

8~143.jpg 4~205.jpg 1~297.jpg 6~167.jpg 3~231.jpg
GALLERY UPDATE > FILM PRODCUTIONS > Voice From The Stone > Stills (x8)

3~232.jpg 2~264.jpg 1~298.jpg
GALLERY UPDATE > FILM PRODUCTIONS > Voice From The Stone > Behind The Scenes (x3)

EMPIRE MAGAZINE

15. ledna 2017 v 16:17 | blazulka |  GALLERY UPDATE
Po dlouhé době se opět hlásím s novinkami. To koukáte, co? :)
V časopise Empire (UK) se objevily ilustrace toho jak by Emilia Clarke, Alden Ehrenreich a Donald Glover měli vypadat v nedcházející, stále nepojmenovaném projektu Han Solo - Star Wars. Dále je k dispozici také článek ohledně Game Of Thrones.1~296.jpg 2~262.jpg 3~230.jpg
GALLERY UPDATE > MAGAZINE SCANS > 2017 > Empire (February) (x3)

NEW "GLAMOUR" OUTTAKE

4. ledna 2017 v 18:15 | blazulka |  GALLERY UPDATE

První článek v tomto roce a přináším vám krásnou fotografii pro časopis Glamour. Fotografii jsme měli sice možnost vidět, ale jen ze scanu z časopisu, tentokrát mám lepší verzi, ale s tagem. Ale nevadí, jsem ráda, že se něco objevilo.

1~295.jpg
GALLERY UPDATE > PHOTOSHOOTS > 2016 > Glamour Magazine (x1)