Červen 2017

Rolling Stone

28. června 2017 v 14:45 | blazulka |  NEWS

Budu upřímná, sama nevím, jestli chci s blogem skončit nebo ne. Jsou dny, kdy chci přidávat, ale většina dnů je takových, že si na blog prostě ani nevzpomenu. Novinky o Emilii sleduju, ale nevím prostě. Když se objeví její soukromé fotky, tak si řeknu, achjo to se mi přidávat nechce, a ten blog tu potom stojí. Chci aby se objevovaly pořádne novinky, ale ty nejsou nikde! Dám tomu ještě čas, ale pochybuju, že by to tu mělo ještě vydržet. Možná občas někdy přidám nějákou větší novinku,..

Abych furt jen nepřemýšlela nadtím co bude dál, tak tu mám užasnou zprávu. Emilia se totiž objeví na titulní stránce časopisu Rolling Stone. Pro časopis poskytka i rozhovor, který si můžete přečíst zde. Taky nafotila photoshoot, objevila se zatím je jedna fotka a titulka, tak doufám, že se brzy objeví víc fotek, ty vám totiž určitě přidám! :)


emilia-clarke-rolling-stone-cover-41869030-0f65-4fa9-8e29-d24123960e92.jpg
GALLERY UPDATE > MAGAZINES SCANS > Rolling Stone (1x)


2~281.jpg
GALLERY UPDATE > PHOTOSHOOTS > 2017 > Rolling Stone (1x)

GAME OF THRONES; SEASON 7 - OFFICIAL TRAILER

9. června 2017 v 13:50 | blazulka |  Game Of Thrones (videa)
Po dlouhé době vás opět zdravím!
Novinky nejsou, a já si teď procházím docela nepěkným obdobím, kdy na blog nemám ani pomyšlení, ale protože potřebuju odreagovat, od toho špatného, tak jsem se rozhodla, že přidám aspoň oficiální trailer k sedmé řadě Game Of Thrones! :) Podle ukázek to vypadá dost dobře, už se dost těším!

Emilia má furt dost práce s natáčením filmu, takže novinky nejsou, ale pokud se objeví, tak je hned přidám! Snad se vrátím zase do toho původního réžimu a budu přidávat víc. :)