Interviews, tv shows, premieres,...

Fans’ Wildest Game of Thrones Theories

13. července 2017 v 18:32 | blazulka
Určitě se podívejte na tohle vtipné video, kde Emilia čte ty nejabsurdnější fanouškovské teorie o tom, jak to je s Game Of Thrones. Je to vtipný samo-osobě, co si ti lidí myslí, ale ještě jak to Emilia čte, tak to je zábava na pár minut. :)

INTERVIEW: BBC Breakfast Show

5. června 2016 v 16:20 | blazulka
Emilia byla hostem BBC Breakfast Show, později se k ní přidal i zpěvák Nick Jonas. Přidávám video, kde je část rozhovoru, kde zrovna hovoří o tom jak se Nick s Emilii potkali na Oscarech, o tom že je Nick fanoušek Emiliina instagramu a že by si rád zahrál v Game Of Thrones.

INTERVIEW: Sam & Emilia on Good Morning America!

1. června 2016 v 15:20 | blazulka
Byl zveřejňen rozhovor, který poskytla Emilia společně se Samem pro americký pořad "Good Morning America", nebudu to nějak rozkecávat, opět mluvili o Me Before You, ve videu můžete vidět i záběry přímo z filmu.INTERVIEW: Sam & Emilia Interview Each Other

1. června 2016 v 14:54 | blazulka
Propagace "Me Before You" je sice už u konce, ale videa z rozhovorů se objeví neustále. Dnes tu pro vás mám toto vtipné video, kde se Sam Claflin a Emilia navzájem ptají na různé otázky. Mě tento rozhovor příjde strašně vtipný, určitě se podívejte, trvá jenom skoro 3 minuty.

VIDEO: "Me Before You" Interviews

29. května 2016 v 13:53 | blazulka
Během premiér filmu "Me Before You" poskytla Emilia několik rozhovorů, Emilia je strašný zlatíčko ve všech těch videích, je prostě užasná.

VIDEO: "Live With Kelly" Interview

24. května 2016 v 14:27 | blazulka
Přidávám rozhovor s Emilii z pořadu "Good Morning America", fotografie z pořadu můžete vidět o pár článků níže. Emilia tam mluví třeba o tom, že když natáčela Terminatora, tak zrovna četla knihu "Me Before You" a celé to probrečela, dále třeba o Game of Thrones a o dalších zajímavostech, určitě se podívejte.

INTERVIEW: Let's Get Lexi

19. května 2016 v 14:46 | blazulka
Nové video s Emilií, tentokrát poskytla rozhovor Lets Get Lexi, která se nechtěla ptát na všechny otázky ohledně Game Of Thrones nebo Me Before You, ale chtěla poznat Emilii! Což se mi líbilo, určitě se na video podívejte!

VIDEO: Letter to her 18-year-old herself.

26. dubna 2016 v 20:03 | blazulka
Emilia natočila video pro časopis Teen Vogue, kde mluví k 18ti leté Emilii. Mluví tam strašně pěkně, bohužel nemám čas to teď překládat, ale jsem si jistá, že tomu všichni porozumíte.

VIDEO: Hall Of Faces

21. dubna 2016 v 15:27 | blazulka
Do konce tohoto týdne mě tady moc nečekejte, ony zaprvné nejsou ani pořádné novinky a zadruhé mám plný program, který je mimo blog. Stihnu přidat toto video z Late Late Show, kde James, Emilia a další kolegové z Game Of Thrones zparodovali "Hall Of Faces". Furt jsem čekala, až se probere Jon a promluví :D

VIDEO: More "CONAN" videos!

17. dubna 2016 v 12:55 | blazulka
S těma novinkama jsem to zakřikla, teď budeme určitě na suchu. :D Ale přidávám další dvě videa z CONAN. Tenhle rozhovor se mi líbil snad víc než u Ellen, strašně jsem se nasmála. Doporučuju obě videa shlédnout. 
 

Reklama